KONGRE TARİHİ VE YERİ
2. Uluslararası ve 12. Akademik Geriatri Kongresi 24 – 28 Nisan 2019 tarihlerinde Trendy Hotel ve Kongre Merkezi Kundu, Antalya’da gerçekleştirilecektir.

TOPLANTI DİLİ
Toplantı dili Türkçe ve İngilizce’dir.

KAYIT VE DANIŞMA MASASI
Kayıt ve danışma masaları 24 – 28 Nisan 2019 tarihleri arasında, 08:00-22:00 saatleri arasında açık olacaktır.

YAKA KARTI
Tüm katılımcı ve refakatçilerin toplantı merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında, sergi alanlarında, poster alanlarında ve sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları toplantının sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından gereklidir.

SERGİ ALANI
Toplantı boyunca katılımcı firmalar ürünlerini toplantı merkezinde kendilerine ayrılacak olan alanda sergileyebilecektir. Sergi alanı toplantı boyunca katılımcıların ziyaretine açık olacaktır.

DAVET MEKTUBU
Kongre kaydını tamamlamış olan katılımcılara, kurumlara verilmek üzere talep edilecekleri kongre davet yazıları Organizasyon Sekreterliği aracılığı ile gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir.

KATILIM SERTİFİKASI
Toplantıya kayıt yaptıran tüm katılımcılara katılım sertifikası 26 Nisan 2019 tarihinden itibaren verilecektir.

TRANSFER
Transfer ücreti çift yön 450TL + KDV dir. Transfer taleplerinin transfer tarihinden en az 15 gün önce yazılı olarak kongre organizasyon sekretaryasına iletilmiş olması gerekmektedir.

İPTAL ŞARTLARI
Tüm rezervasyon iptallerinin Serenas Turizm’e yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir.

  • 18 Ocak 2019 tarihine kadar bildirildiği takdirde kayıt ve konaklama ücretlerinin tamamı iade edilecektir.
  • 18 Ocak – 18 Şubat 2019 tarihi arasında bildirildiği takdirde kayıt ve konaklama ücretlerinin % 50’si iade edilecektir.
  • 18 Şubat 2019 tarihinden sonra yapılan iptallerde, geri ödeme yapılmayacaktır.